Informacje

Aktualnie zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od poniedziałku do czwartku. Dostawa sadzonek przez kuriera jest wykonywana na 99% w następnym dniu od wysłania.

Oferta do pobrania
Reklamacje

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie, jeżeli jednak opakowanie posiada widoczne mocne uszkodzenia zewnętrzne to można odmówić przyjęcia paczki lub gdy paczka została odebrana, należy wtedy spisać z kurierem protokół szkody, a następnie skontaktować się z nami mailowo boryslawice@gmail.com lub telefonicznie +48608849911.

Kupujący zgodnie z prawem konsumenta może w ciągu 14 dni zwrócić towar bez podania przyczyny, koszty odesłania towaru ponosi kupujący. Następnie w ciągu 7 dni zwrócimy kupującemu pieniądze, które zostały zapłacone podczas dokonania zakupu (do zwrotu pieniędzy będzie potrzebny nr konta bankowego).

W przypadku gdy w paczce brakuje rośliny, jest uszkodzona, zamieniona lub brakuje na niej etykiety prosimy o szybki kontakt pod adresem mailowym: boryslawice@gmail.com lub telefonicznie +48608849911 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady lub jest niezgodny z opisem, można postąpić zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy.
  2. ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji w ciągu 7 dni roboczych.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: boryslawice@gmail.com lub telefonicznie: +48608849911. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (koszt przesyłki ponosi reklamujący). Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, a towar dostarczony w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na własny koszt.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl